Karadeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Sistemden önce HS puanım yarın 3000 olsun da 2.yıldızı takalım biraz profesyonelleşelim

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Sistem gelirse Trabzonu merak ediyorum bu sefer çekirge 2 kere sıçradı 3.de tam sıçrasın bari

• Kıyılar en kötü havada kar görecek diye düşünüyorum Mart sonunda Örtü olursa büyük sürpriz olur bizim için beklentiyi düşük tutup takibe devam

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Kıyılar en kötü havada kar görecek diye düşünüyorum Mart sonunda Örtü olursa büyük sürpriz olur bizim için beklentiyi düşük tutup takibe devam

Hocam Mart sonu kar yağarsa zaten kaç yılda bir yağıyor tam yağsın temennim bu

• Ecmwf haftalık tahminide 22-29 arası sistem ihtimalini görmüş olmalı ki böyle bir anomali sunmuş ne diyelim hayırlısı olsun.

!!

Bu arada yarın bölgemizde kuvvetli güneyli rüzgarlar yaşanacak dikkatli olmakta fayda var. Yarın bölgemizde batıdan başlayarak doğulayan bir yağış hattı olacak yerel kuvvetli sağanaklara sebebiyet verebilir yine tedbirli olmakta fayda var. Oraj görülme ihtimali de yüksek gözüküyor.

• Vay vay ECMWF ve GFS uzun zaman sonra sistem konusunda hemfikire mü düştü en son şubatta olmuştu

• Forum çok sakin anlaşılan bir daha ki kışı bekleyeceğiz