Karadeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• trabzon yomra rakım 400 reisler son durım analizi alabilirmiyim

Güzel kar yağışları görebileceksiniz sıcaklık sıkıntısı oluşmaz umarım şuan alabilecek gibi duruyorsunuz ama değişedebilir 850 de -5 giriyor tam sınır gözüküyor ama ben kar alacağınızı düşünüyorum

• Aurora Borealis evet mevsimine göre çok soğuk bir dalga olacak ama efsanevi bir şey olacağını da sanmıyorum çünkü öncelikle icon gibi gelirse demişsin o harita iç kesimi gösteriyor tabi rakımını bilemem yani mesela samsunada vermiş güzel bakarsak ancak iç kesimlere yağacak o kar kıyıya değil

Batı karadenize -8 giriyor görsel kar yapar sahil kesiminde öyle pek tutmasını beklemiyorum he tutabilir bölgesel olarak tutabilir yerel örtüler olabilir tabiki yanlış anlamayın hevesinizi kırmak istemem ama biraz daha gerçeklere bakarsak durum böyle umarım yanılırım ve örtü olur

• Aurora Borealis evet mevsimine göre çok soğuk bir dalga olacak ama efsanevi bir şey olacağını da sanmıyorum çünkü öncelikle icon gibi gelirse demişsin o harita iç kesimi gösteriyor tabi rakımını bilemem yani mesela samsunada vermiş güzel bakarsak ancak iç kesimlere yağacak o kar kıyıya değil

Batı karadenize -8 giriyor görsel kar yapar sahil kesiminde öyle pek tutmasını beklemiyorum he tutabilir bölgesel olarak tutabilir yerel örtüler olabilir tabiki yanlış anlamayın hevesinizi kırmak istemem ama biraz daha gerçeklere bakarsak durum böyle umarım yanılırım ve örtü olur

Konumuma öyle vermiş hocam yaşayıp görmek lazım hala modeller farklı birbirine göre

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• 120

Rakımınız az değil ama yine de sahile göre daha şanslı tabiki ancak dediğim gibi 'bana göre' yağışa bağlı ince araba ve çatı üstleri örtü dışında bir şey beklemiyorum yine diyorum inşallah yanılırım ve güzel örtü görürsünüz

• Rakımınız az değil ama yine de sahile göre daha şanslı tabiki ancak dediğim gibi 'bana göre' yağışa bağlı ince araba ve çatı üstleri örtü dışında bir şey beklemiyorum yine diyorum inşallah yanılırım ve güzel örtü görürsünüz

Evet benim öncelikli beklentim havada görsel şölen yerde olursa sürpriz olacaktır benim adıma da en azından ince bir örtü bekliyorum ben gece saatlerinde

• GFS ve ECMWF şu saat itibariyle patladı 14-15 derece vermiş şu saate ECMWF-GFS İcon ise 11 derece veriyor ve İcon bildi şu saati

• MGM'nin en düşük sıcaklık tahminleri güzel çarşambayı perşembeyi bağlayan gece özellikle kar görme ihtimalimiz yüksek Zonguldak adına

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙