Sohbetimiz Bol Olsun! - Mart 2021

• Sayın hocalarım konumum yaklaşık 1-2 hafta boyunca yağmurlu gösteriyor iPhonedeki hava durumunda doğruluk oranı ne kadar sizce bu kadar olmasını istemem ben ya sizce sürermi bu kadar inşallah sürmez ya8A7079D3-F782-48AB-95D8-E26D25F75AEB.png

Giresun merkeze 5-6 gün kar vermişti 2-3 gün yağdı yani güvenme mgm ye bak tutma olasılığı fazla

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Bu arada ben tinnitus hastasıyım ve yıllardan beri çekiyorum bir yerde tedavisini bulabilirseniz bana söyleyebilir misiniz 12-13 yaşından beri var

• tinnitus hastalığı şöyle bir şey kesintisiz bir şekilde uğultu şeklinde kulak çınlaması yanii 3-4 seneden beri kesintisiz şekilde kulağım çınlıyor. Sesli ortamlarda pek duymuyorum ama sessiz ortamda bayagi duyuyorum

• winter is comming Önümüzdeki 10 gün içerisinde 30-40 mm civarı yağış bekleniyor Karamürsele aralıklarla yağışlar bekleniyor orta kuvvet zamanla kuvvetli

Yani kardeşim bu hava durumundaki gibi durmaksızın 10 gün boyunca yağmaz dime ya ben aslında yağmur yağmasını hiç istemiyorum. Ya ıslanmakta nefret ediyorum ya valla. Ne güneşli günler görücez biz acaba ya. O kadar çok özledim ki artık

Tüm HS AİLESİNE İYİ GECELER.

• Yağmur berekettir kardeşim.Aralık ayı kurak geçti biliyosun.Barajlarımız dip olduğu zaman bir damla suyun ne kadar değerli olduğunu anlamadık mı?Camilerimizde yağmur duası edilmedi mi?

• Yani kardeşim bu hava durumundaki gibi durmaksızın 10 gün boyunca yağmaz dime ya ben aslında yağmur yağmasını hiç istemiyorum. Ya ıslanmakta nefret ediyorum ya valla. Ne güneşli günler görücez biz acaba ya. O kadar çok özledim ki artık

Tüm HS AİLESİNE İYİ GECELER.

10 gün boyu yağmaz tabi vadesi uzun 5 güne kadar tutarlı olur 1-2 gün aralıklarla tam net değil ama önümüzdeki 3 gün içerisinde aralıklarla orta kuvvet

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Arkadaşlar her şeyin başı stres o yüzden çok takmayın bu hayatı yaşayın gitsin. Ben stresten midemde rahatsızlıklar çıktı; bir sürü haplar, ilaçlar kullandım. Keşke kendime bunu yapmasaydım dedim ama iş işten geçiyor. Kendinizle barışık olun, kendinle aran bozulursa hiçbir şey rayına oturmuyor. Kitap okuyun, müzik dinleyin anın tadını çıkarmaya bakın hep. Eskiden yaptığım şeyler için,canımı aslında sıkamayacak şeyler için kendimi çok fazla yıpratmışım kendiniz için yaşayın insanlar doymuyor. Bunu neden anlattım bilmiyorum ama tecrübe mi deyim artık ya da bir şeylerin geç de olsa farkına vardığım için herhalde,akıl vermek gibi bir durum söz konusu değil haddime değil, mutluluk bizim elimizde uzak değil inanın sadece isteyin ve hep mücadele edin.

• Resmi Gönderi

Hayırlı geceler herkese

ANITKAYA da kar başladı.Su an yoğun ama yağmurla birlikte yağıyor.Kisa süre sonra direk kara döner.

Sıcaklık 0 derece hissedilen -3

• Resmi Gönderi

Selamun Aleykum Hayırlı Sabahlar

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"