Sohbetimiz Bol Olsun! - Nisan 2021

• rüyamda psikolojik rahatsızlığımdan dolayı hastanede yatıyordum çıkarın beni diye bağırıyordum

Uyandığımda kalbim küt küt atıyordu acaba etkilendiğimden dolayı mı kalp atışım hızlandı

• Resmi Gönderi

Selamun Aleykum hayırlı günler

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• GEÇİRDİĞİMİZ 2020-2021 KIŞ SEZONU HAKKINDA ÖZET DÜŞÜNCEM

Bu sene kış sezonunda bir Orta-Doğu Karadeniz kış-soğuk-kar açısından bir adım altta kaldı bir de Batı Trakya bölümü Edirne hattı..

Batı Karadeniz İyi bir kış geçirdi.Kıyı şehirleri bol bol yağış aldı özellikle.Barajlara can suyu oldu..Kıyılar için sıcaklık sıkıntısı oldu.Daha iyi görüntüler bile çıkabilirdi.Marmara da bence güzel bir kış geçirdi herkesin gördüğü gibi.Güneydoğu yağış açısından kötü bir sezon geçirdi.Ama Şubat sonu Martta geç de olsa iyi yağışlar yakaladı.

Birazda Trakya'dan konuşayım geçirdiğimiz sezon adına annemler 4 sene Edirne Keşan'da oturdu ben de Keşan doğumluyum hep siklon-ab ilişkisi yüzünden Trakya hattı yağışı yakalamıyor soğuğun ceremesini çekiyor.Aynı Ankara boşluğu gibi.Doğu Anadolu'da bazı noktalar normalden kötü geçirdi kışı diye düşünüyorum.

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Aurora Borealis (14 Nisan 2021 16:04).

• Resmi Gönderi

Covid19 test sonucum pozitif çıktı. Virüs akciğerlerime inmiş vaziyette. Büyük bir ihtimalle yatışım gerçekleşecek. Burada kırdığım, üzdüğüm arkadaşlarım var ise hakkını helal etsin. Benden yana helal olsun. Sağlığınıza dikkat edin bunun şakası yok. Allaha emanet olun! görüşmek üzere inşallah

• Covid19 test sonucum pozitif çıktı. Virüs akciğerlerime inmiş vaziyette. Büyük bir ihtimalle yatışım gerçekleşecek. Burada kırdığım, üzdüğüm arkadaşlarım var ise hakkını helal etsin. Benden yana helal olsun. Sağlığınıza dikkat edin bunun şakası yok. Allaha emanet olun! görüşmek üzere inşallah

Geçmiş olsun abim inşallah sağ salim atlatırsın güzel haberlerini alırız

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Covid19 test sonucum pozitif çıktı. Virüs akciğerlerime inmiş vaziyette. Büyük bir ihtimalle yatışım gerçekleşecek. Burada kırdığım, üzdüğüm arkadaşlarım var ise hakkını helal etsin. Benden yana helal olsun. Sağlığınıza dikkat edin bunun şakası yok. Allaha emanet olun! görüşmek üzere inşallah

Şok oldum? inşallah iyi olucaksın abi sen güclüsün atlatırsın

Çok geçmiş olsun abim. İnşallah bir an önce bu illetten kurtulursun.