ECMWF — GFS MODEL PAYLAŞIMI

• pardon da diğer arkadaşlar şubata kadar sistem yok diyor olumsuz yorum yapıyorlar onlara birşey denmiyor ben burda güncellemede birşey diyince karşı tavır alıyorsunuz ayrıca kış başlayalı 1.5 ay oldu kardan başımızı kaldıramıyoruzdamı olumsuz yorum yapıyoruz güncellemelerde -14 -16 sağlam sistem gördükte olumsuz yorummu yaptık o zaman hiçbişey yazmayalım put gibi duralım güncelleme boyunca....

• Resmi Gönderi

pardon da diğer arkadaşlar şubata kadar sistem yok diyor olumsuz yorum yapıyorlar onlara birşey denmiyor ben burda güncellemede birşey diyince karşı tavır alıyorsunuz ayrıca kış başlayalı 1.5 ay oldu kardan başımızı kaldıramıyoruzdamı olumsuz yorum yapıyoruz güncellemelerde -14 -16 sağlam sistem gördükte olumsuz yorummu yaptık o zaman hiçbişey yazmayalım put gibi duralım güncelleme boyunca....

Ben seni anlıyorum sende benim yazdığımı anlasaydın iyiydi .

Niye yazıyorsun demedim,yazma da demedim..

Mesajların sitede,hatta profilinden daha kolay bulunur..Onlara bakarsan ne demek istediğim anlaşılır sanırım.

Birilerinin bu konuya konu dahilinde yazması bizi sevindirir.

Niye herkes put gibi dursun.

• Ben seni anlıyorum sende benim yazdığımı anlasaydın iyiydi .

Niye yazıyorsun demedim,yazma da demedim..

Mesajların sitede,hatta profilinden daha kolay bulunur..Onlara bakarsan ne demek istediğim anlaşılır sanırım.

Birilerinin bu konuya konu dahilinde yazması bizi sevindirir.

Niye herkes put gibi dursun.

peki abi uzatmayalım bi yanlışım olduysa özür dilerim

hayırlı geceler

• Resmi Gönderi

pardon da diğer arkadaşlar şubata kadar sistem yok diyor olumsuz yorum yapıyorlar onlara birşey denmiyor ben burda güncellemede birşey diyince karşı tavır alıyorsunuz ayrıca kış başlayalı 1.5 ay oldu kardan başımızı kaldıramıyoruzdamı olumsuz yorum yapıyoruz güncellemelerde -14 -16 sağlam sistem gördükte olumsuz yorummu yaptık o zaman hiçbişey yazmayalım put gibi duralım güncelleme boyunca....

Sıkıntıyı sana söyleyeyim, Eren'in yazdığı mesaj anlık olaya tepki vermek gibi bişey, ama sen aynısını tekrar edip, Eren yazdı ben yazamaz mıyım? Gibisinden bir tavır sergiliyorsun, yani Eren'i biz zaten özelden uyardık, onun mesajı gözden kaçmış silinmemiş olabilir. Ama sende öküz altında buzağı arıyorsun benden söylemesi, model takibi elbette yapacağız ama, senin yaptığın başka bişey neyse ben senin zaten haklı olduğunu belirtip mesajını geri aldım fazla uzatmaya gerek yok. Başka forumlarda buna müsade bile etmezler bunu da bilesin. Model yorumla ama taklit ile değil kendi üslübunca yorum yaparsan seviniriz. Başkasının yaptığı yanlışı tekrarlamak model yorumlamak değildir. Artık sen adını ne koyuyorsan orası da sana kalmış, konuyu kapatalım bence,biz senin faydalı olacağını düşünüyoruz.

• Sıkıntıyı sana söyleyeyim, Eren'in yazdığı mesaj anlık olaya tepki vermek gibi bişey, ama sen aynısını tekrar edip, Eren yazdı ben yazamaz mıyım? Gibisinden bir tavır sergiliyorsun, yani Eren'i biz zaten özelden uyardık, onun mesajı gözden kaçmış silinmemiş olabilir. Ama sende öküz altında buzağı arıyorsun benden söylemesi, model takibi elbette yapacağız ama, senin yaptığın başka bişey neyse ben senin zaten haklı olduğunu belirtip mesajını geri aldım fazla uzatmaya gerek yok. Başka forumlarda buna müsade bile etmezler bunu da bilesin. Model yorumla ama taklit ile değil kendi üslübunca yorum yaparsan seviniriz. Başkasının yaptığı yanlışı tekrarlamak model yorumlamak değildir. Artık sen adını ne koyuyorsan orası da sana kalmış.

teşekkürler uyarınız için bundan sonra kendimce yorumlayacağım güncellemeleri yanlışım olursa konudaki arkadaşlarda düzeltebilir kimseye alınmam.

• Estağfurullah. Asil ben mesajını sildiğim için özür dilerim. Sadece biraz daha sabırlı ,biraz daha ılımlı olalım. Hayırlı geceler 🫡

Önemli değil hocam. önemli olan birbirimizi anlayabilmek hayırlı geceler diliyorum.

• Resmi Gönderi

Athena

Eline sağlık

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"