Marmara Bölgesi Yorum Konusu { Sorumlusu Estimator }

• Uludag yolu canli izleyin dek sow var kilit suanda tipi var

kanka orası batı işte :D ordan buraya gelmiyor ya çıldırmamak elde değil ya .

10 km burdan orası ama yok abi sanki yemin etmiş buraya uğramıyor .

çok sinirliyiim ya....

yemin ediyorum en sevmediğim hava kuru soğuk.

yağmur yağsa daha iyi eskişehir gibi olduk 2 cm kar 15 gün kuru soğuk.

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• kanka beklentiyi nasıl düşük tutalım herkes yoğun kar diyor meteoroloji bile yoğun diyor.

şu an yağmur yağsa çok daha mutlu olurum. kuru soğukun bi anlamı yok.

- 500 olsa ne olcak yağış yok.

aynı şey gibi afyon tarafları eskişehir gibi olduk .. 2 cm 3 cm kar 10 gün kuru soğuk

ama kar yok çok anlamsız ve saçma

• 7saka gibi yok böyle bise kara gömüldü uludag yolu 5 km mesadefeyiz burda disarda sinek avliyo rüzgar hava yemin etmiş gelmiyo diyo lan ??

• kanka beklentiyi nasıl düşük tutalım herkes yoğun kar diyor meteoroloji bile yoğun diyor.

şu an yağmur yağsa çok daha mutlu olurum. kuru soğukun bi anlamı yok.

- 500 olsa ne olcak yağış yok.

aynı şey gibi afyon tarafları eskişehir gibi olduk .. 2 cm 3 cm kar 10 gün kuru soğuk + 10

ama kar yok çok anlamsız ve saçma

Kanka sen beklentini 1987 yaparsan halin 2018 olur
    Bazen duyduklarından çok kendi fikrini ortaya koyucaksın
    Ben bu sistemde asla 2017 1987 1985 beklemedim çünkü bu sistemin onlardan yakından uzaktan alakası yoktu
    Bundan 10 gün önce inanmıştım ama model takip ede ede beklentimi düşürdüm medyadaki sallamasyon haberlere inanmadım olay bu
    Modellerde zaten ne olacağı belli oluyor Gfs yerine Ecmwf takip edenler sorunları gördü ve sistemi çözdü
    Ama Gfs'in kar haritasında 1 metreleri görüp hemen gaza gelenler hüsran

• Hocam sadece yarın sabah 8-9gibi mi gelicek başka bu gece felan yokmu Hocam.

Valla Erdal senin oraya bakıyorum %100 yağış gösteriyor kar olarak hemde çarşambaya kadar perşembe günü kesiliyor sen kar yok dersin. Nasıl bir yerdesin anlamadım gitti.

• Valla Erdal senin oraya bakıyorum %100 yağış gösteriyor kar olarak hemde çarşambaya kadar perşembe günü kesiliyor sen kar yok dersin. Nasıl bir yerdesin anlamadım gitti.

alay ediyor gibi geliyor bana hocam nasıl yağmaz aklım ermiyor valla sıcaklık da yerinde yağış kütleleride var üzerinde

...

• 7saka gibi lan yok böyle bise kara gömüldü uludag yolu 5 km mesadefeyiz burda disarda sinek avliyo rüzgar hava yemin etmiş gelmiyo diyo lan ??

bende baktım şimdi bembeyaz olmuş inanılır gibi değil ya :((

havaya bomba atasım geliyor

5 km ilerde neler var bizde ne var ..

yok abi yüzümüz gülmücek bizim bu dünyada :)))

• alay ediyor gibi geliyor bana hocam nasıl yağmaz aklım ermiyor valla sıcaklık da yerinde yağış kütleleride var üzerinde

Valla bu iyi niyetleri suistimal ediyorsa çok ayıp ediyor. Ayrıca sanki biz gönderiyorumuş gibi algı ile soru soruyor.

Artık herkes yaşasın görsün radarı takip etsin. Gelen dekler de yagmur yagacak hali yok. Bu tarz sorular olursa da sileceğiz.

• kanka burayada geldi dek orta kuvvet başladı hava ayaz baya kar direk yağışıyor bi yoğunlaşşa varya ..

2 saat yağsa 10 cm yapar.

• Valla bu iyi niyetleri suistimal ediyorsa çok ayıp ediyor. Ayrıca sanki biz gönderiyorumuş gibi algı ile soru soruyor.

Artık herkes yaşasın görsün radarı takip etsin. Gelen dekler de yagmur yagacak hali yok. Bu tarz sorular olursa da sileceğiz.

hocam yani bu sistem bitmeden erdal hala yağmıyor derse bi oraya gidip gözlerimle görmek istiyorum

...

• Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• Valla Erdal senin oraya bakıyorum %100 yağış gösteriyor kar olarak hemde çarşambaya kadar perşembe günü kesiliyor sen kar yok dersin. Nasıl bir yerdesin anlamadım gitti.

Hocam Bursa ya sabah gelecek olan cephe ne kadar süre aralıksız kar bırakabilir ?