eKo_34 tarafından yazılan gönderiler

Sistemci5534 hocam evet bu sistemin bence en sağlam tarafı uzun soluklu olan soğukları Ben bu sistemin 2002 gibi çok güçlü deklere sahip olmasını 2004 gibi boğaz köprüsünün bir tane halatını koparan fırtınaya ve kar birikimine sahip olmasını 2017 gibi de 50 cm ve üzeri Birikim yapmasını arzu ederdim ama dediğiniz gibi soğuğu uzun bir sistem ama kar miktarı olarak bunların yanına yaklaşabilir mi hala muamma yani umudum pek yok ha şu kesin ki 18 ocaktan fazla kar yağacak ama vade de daraldı artık modeller ne kadar lehimize veya aleyhimize değişir görücez İnşallah

Sinan Yani TT Sinan Hocam İnşallah Dediğiniz Gibi Olur Lakin Bundan 1 hafta Önce Her İki Büyük Model de 50 cm ve üzerini Gösteriyordu İstanbulun Her Yakası İçin (Anadolu Yakasını 1 Tık Fazla Olmak Üzere) Ama O Günden Bu Güne Özellikte Yağış ve Birikim Açısından Kırpa Kırpa Getirdiler Bu Sistem İyi Kar Yapacak Buna Şüphe Yok Ama Birikim Açısından 2004 ve 2017 ve Hatta Buna 2002 deki 4-9 Ocak Sistemi de Dahil Onları Aşacağına İhtimal Vermiyorum Şahsen Ama Yinede Belli mi Olur Kısmet Diyelim