Karadeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• İzlanda sisteme resmen darbe yaptı doğu karadeniz için gfs kötü derken ecm daha kötüsünü sundu bu kadar da kötü beklemiyorum gfsye de bakacağız ecmwfnin yağışlarında uufak kısmalar var olur o kadar sisteme batı bölgeler girmeye başladı orta karadeniz adına bir değişim yok hatta sıcaklık 15 16 sında biraz daha iyi hale geldi 17sinde ise ortalama -10 -11 gibi değerler var soğuklar batı ve orta karadenizde sıkışıyor gibi duruyor siklon konumu gereği hala daha ecmwf 5 6 cm kıssada sistemin yıldızı orta karadeniz olacak gibi duruyor hayırlısı olsun bölgemiz adına doğu karadeniz ne koparırsa kârdır.

• İzlanda sisteme resmen darbe yaptı doğu karadeniz için gfs kötü derken ecm daha kötüsünü sundu bu kadar da kötü beklemiyorum gfsye de bakacağız ecmwfnin yağışlarında uufak kısmalar var olur o kadar sisteme batı bölgeler girmeye başladı orta karadeniz adına bir değişim yok hatta sıcaklık 15 16 sında biraz daha iyi hale geldi 17sinde ise ortalama -10 -11 gibi değerler var soğuklar batı ve orta karadenizde sıkışıyor gibi duruyor siklon konumu gereği hala daha ecmwf 5 6 cm kıssada sistemin yıldızı orta karadeniz olacak gibi duruyor hayırlısı olsun bölgemiz adına doğu karadeniz ne koparırsa kârdır.

hocam Giresun için bir sıkıntı olurmu

• Herhalde şaka yapıyorsunuz diye farzediyorum ve bu konuyu başlamadan kapatıyorum. Sitemizde nefret söyleminin her türlüsü yasak.

Nefret söylemi neydi ? Birine karşı yapılan bir hakaret mi vardı? Sadece kendi hislerimi ifade ettim. Ülke sadece istanbuldan ibaret sayılıyor ya hani onu belirttim. Sitenizde iyi çalışmalar dilerim.

• Resmi Gönderi

Nefret söylemi neydi ? Birine karşı yapılan bir hakaret mi vardı? Sadece kendi hislerimi ifade ettim. Ülke sadece istanbuldan ibaret sayılıyor ya hani onu belirttim. Sitenizde iyi çalışmalar dilerim.

Ben sitenin sadece İstanbul'dan ibaret olduğunu 4 senedir görmedim hocam. Az empati yeteneğinizi geliştirin ve İstanbullular gidip konularında sizin bölgenizden ne kadar nefret ettiklerini söylediklerini düşünün. Saçma bahanelerle gelmeyelim hem nefret söylemi içeriyor mesajınız kişi fark etmeksizin hem de kışkırtıcı bir mesaj. Size de iyi geceler.

• Resmi Gönderi

Sevmiyorsanız düşüncenizi kendinize saklayınız. O cümleyi kurduktan sonra istanbullu bir arkadaş sana olumsuz cevap yazacak, sen ona yazacaksın olay büyüyecek. Bu olaylara çok şahit olduk. Sitemiz adına bende size hayatınız da başarılar diliyorum ??

• 1 kerede sistem güçlenerek gelse sevindirse yok arkadaş herzaman sarpa sarıyor yağmasın arkadaş istemiyorum ya bu nedur 3 gün önce neydi şimdi ne gelçi havanın suçu yok modeller yanılıyor herzaman 1 kerede değişmeden tahminleri tutsa oda yok. Selamlar

• 1 kerede sistem güçlenerek gelse sevindirse yok arkadaş herzaman sarpa sarıyor yağmasın arkadaş istemiyorum ya bu nedur 3 gün önce neydi şimdi ne gelçi havanın suçu yok modeller yanılıyor herzaman 1 kerede değişmeden tahminleri tutsa oda yok. Selamlar

Aleykümselam, hayal kırıklığı çok zor ?

• Suan zonguldakta kutleler var ama niye yağmıyor sizce?

Araştırdım biraz, "virga" denilen bir olay sanırım,havanın üst katmanda nem yüksek ancak yeryüzüne indikçe nem azalıyor ve yağış yere inemiyor. Bu sebepten radarda kütleler var ama yere inen yağış yok. Bu ilerleyen saatlerde değişecek tabiki böyle kalmayacak.