Karadeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Fevzi Burak hocam Zonguldak için yagıs nasıl olur sıcaklık sorunu olurmu sizce

14ü için sıcaklık sorunu oluşabilir hava karardıktan sonra örtü oluşturmaya başlayabilir 14ünde ama15i gecesi olduğunda örtü oluşur gibi duruyor sıcaklık konusunda şüphelerim var 14ü için işte o yüzden net bir şey söyleyemiyorum sonrası için sıkıntı yok güzel örtü alacaksınız inşallah

• Hocam merhaba, öncelikle emekleriniz ve bize vakit ayırdığınız için teşekkür ederim. Ordu merkez sahil için 16 sı sabaha karşı yağış başlar demişsiniz. Peki yağış ne kadar sürebilir ve etkisi tahminen ne kadar olur.

• Hocam kar benim düşüncem 13-14 bağlayan gece önce yağmur sonra kky sonra sulu kar 14 sabahına doğru yoğun olarak kar başlar

14ünde 850 de uygun sıcaklık yok gibi hocam -7 görüyorum örtü olur mu 14ünde yağışın şiddetine bağlı olarak oluşabilir umarım ki oluşur sistemin yer seviyesinin etkisini göreceğiz

• 14ü için sıcaklık sorunu oluşabilir hava karardıktan sonra örtü oluşturmaya başlayabilir 14ünde ama15i gecesi olduğunda örtü oluşur gibi duruyor sıcaklık konusunda şüphelerim var 14ü için işte o yüzden net bir şey söyleyemiyorum sonrası için sıkıntı yok güzel örtü alacaksınız inşallah

Hocam soğuğun kökeni -7 yetmez mi 14 gecesinden itibaren bugün biraz daha düşüktü beklenenden zaten

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Hocam merhaba, öncelikle emekleriniz ve bize vakit ayırdığınız için teşekkür ederim. Ordu merkez sahil için 16 sı sabaha karşı yağış başlar demişsiniz. Peki yağış ne kadar sürebilir ve etkisi tahminen ne kadar olur.

16sı sabaha karşı örtü oluşma ihtimali de var yağış 18i öğlene kadar devam edecek gibi gözüküyor.

• Hocam soğuğun kökeni -7 yetmez mi 14 gecesinden itibaren bugün biraz daha düşüktü beklenenden zaten

bana göre de öyle zaten ona göre ilimdeki cmi kafamda oluşturmaya çalışıyorum ilk gün -9 da gündüz ne olur diye ufak da olsa korku var içimde allahtan çarşamba günü -11 giriyor da dert yok tasa yok gömülecez. İnşallah yer seviyesi beklediğimiz gibi soğuk olur

• 14ünde 850 de uygun sıcaklık yok gibi hocam -7 görüyorum örtü olur mu 14ünde yağışın şiddetine bağlı olarak oluşabilir umarım ki oluşur sistemin yer seviyesinin etkisini göreceğiz

Zonguldak içinmı diyor sunn acaba

• Hocam Samsun İlkadımda gece yağış olursa kara çevirme ihtimali var mı

bu gece olursa işte kky oldu ara ara yağış olursa kkyden öteye geçmez ancak yarın gece saatlerinde samsunda daha gözle görülür etkili bir kky olabilir.