Sohbetimiz Bol Olsun

• Resmi Gönderi

2-3 haftadır doğru dürüst tatlı yemiyordum bugün biraz yiyeyim dedim fena salladı 😱

Birşeyler yazacaktim vazgeçtim abi afiyet olsun..

• Rusya Devlet Başkanı Putin, Donetsk Halk Cumhuriyeti ile Lugansk Halk Cumhuriyetinin bağımsızlığını tanıdığını duyurdu.

Ukrayna ordusuna yaptıklarını durdurma çağrısı yapıyorum.

Yoksa bütün Rus vatanseverlerinin gücünün arkamda olduğunu biliyorum..

Askeri mudahale sinyali verdi Putin.

:I

• Donbass da bagimsizlik kutlamasi:

Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Bu da Donetsk'teki bagimsizlik kutlamalari:

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Eyvah eyvah işler üstümüzde karıştı her şeye hazırlıklı olmamız gerekiyor Rusya Ukrayna’ya girerse biz Yunan’a gireriz Amerika Suriye’ye girer savaş tekrar gelir

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Resmi Gönderi

Eyvah eyvah işler üstümüzde karıştı her şeye hazırlıklı olmamız gerekiyor Rusya Ukrayna’ya girerse biz Yunan’a gireriz Amerika Suriye’ye girer savaş tekrar gelir

Aman abim neler dersin ?

• Bunlar nasıl biliyor

• Putin'den Ukrayna'ya ültimatom: Ateşi kesin aksi takdirde kan dökülecek

• Zelenski, Putin'in açıklamalarından sonra Biden'la son gelişmeleri konuştuklarını belirtti.

Kiev'de bir Ulusal Güvenlik ve Savunma Konseyi Toplantısı'na başlandığını ifade eden Zelenski, ilerleyen saatlerde de Britanya lideri Boris Johnson'la görüşeceğini dile getirdi.

• Abd nin plani cok onemli.Bir diger senaryo Abd rusya nin Ukranya yi isgal etmesine goz yumabilir.Boylece Ab ulkeleri Dogu Avrupa daki Rus tehdidini iyice hisseder.Nato catisi altinda Abd yle iliskileri daha da guclenir.Nato da ciddi catlak vardi cunku.Macron Ukranya krizini masada cozmek istiyordu mesela.

• Rus ordusu Donetsk'e giriyor:

• Putin bugun Ukranya'daki iki bolgenin bagimsizligini taniyacak gibi.Ardindan bolgeye baris gucu takviyesi yapacak.Ukranya toprak butunlugunu ihlal eden Rus askerlerine saldirirsa; Putin bunu savas nedeni sayip isgal tam anlamiyla baslayacak.Bugun onemli gun.

Putin bekledigi bir savas nedeni.O da bence Ukranya baskanin yapacagi aciklamalar olacak.Bu arada Ukranya savasi sokaktaki simitciyi bile etkileyecek kadar onemli mesele.

• Resmi Gönderi

Putin bekledigi bir savas nedeni.O da bence Ukranya baskanin yapacagi aciklamalar olacak.Bu arada Ukranya savasi sokaktaki simitciyi bile etkileyecek kadar onemli mesele.

Senden Takip ediyorum olayları bilgiler için teşekkür ederim

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"