Sohbetimiz Bol Olsun

• Resmi Gönderi

Selamün Aleyküm :hs: Ailesi. Hastalığımdan Ve İşlerin Yoğunluğundan Dolayı Pek Fazla Aktif Olamıyorum Maalesef 😊😊

Aleykümselam

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

İzlerim En kısa Zamanda Yarında olabilir

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Rusya'nin gövde gösterisine mi ihtiyacı var? ABD olmasa Ukranya yı alması 2gunu geçmez.Ukranya'da eli zayıflayan tarafın eli dünyanın her bölgesinde zayıflayacak.

Bence yanılıyorsun tekrar diyorum ellerinde 4-5 tane SİHA’mızdan var 2-3 tanesini gönderseler işler değişir bir anda

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• 04:15 den sonrası aslında çok önemli öncesi bu sene YKS’ye girecekleri ilgilendiriyor 04:15 den sonra ki kısım Benin düşüncemle örtüşüyor siz ne dersiniz (umarım bize yani 2024 tayfaya patlamaz bu)

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Helvamızı kavurun çoktan ayarlanmış bile bu 2 yıl öncenin haberi nasıl kaçırdık bunu biz

Harici İçerik youtu.be
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Şampiyonluğa oynadığında her sene 4-5 marş yapıyorlar çok hoşuma gidiyor bu

Harici İçerik youtu.be

• Resmi Gönderi

Bence yanılıyorsun tekrar diyorum ellerinde 4-5 tane SİHA’mızdan var 2-3 tanesini gönderseler işler değişir bir anda

Güzel abim 4 Siha'nin maliyeti ne olabilir? Gücü ne olabilir?

Rusya'dan bahsediyoruz..Biraz ciddiye alınca Ukrayna da dış destekli atar giderinden vazgeçer ve ayakları yere basar Zaten Türkiye'nin arabuluculuğunu kabul ettiler.Savas kolay değil bu zamanda,hele hele Rusya gibi bir güçle ..Rusya da ancak dik sözler eder oda "ben büyük bir ülkeyim"diye..Onlar da yok yere bu işe bulaşmazlar.

Anlaşma olur biter gider.. Ama öyle ama böyle.

Polis01 aleykumselam,sen işine bak ustam..

Hayırlı akşamlar herkese.

• Umarım iyisinizdir bana soracak olacaksanız PERFECT'İM 10 numara 5 yıldız Biraz müzik, biraz oyun, birazda uyku derken bu günüde bitirdim değişikliği sevmem hep aynı şeyleri yaparım bu benim huyumdur 🤨

• Resmi Gönderi

Umarım iyisinizdir bana soracak olacaksanız PERFECT'İM 10 numara 5 yıldız Biraz müzik, biraz oyun, birazda uyku derken bu günüde bitirdim değişikliği sevmem hep aynı şeyleri yaparım bu benim huyumdur 🤨

Sen,siz iyiyseniz bizde iyi oluruz Allah'ın izniyle..Bak keyfine Yusuf,hep böyle devam..

• Sen,siz iyiyseniz bizde iyi oluruz Allah'ın izniyle..Bak keyfine Yusuf,hep böyle devam..

Bunu dinlemeni tavsiye ederim aynı otobüsün içindeymissin gibi oluyor bazen bu sesi açıp uyuyorum

Harici İçerik youtu.be