Sohbetimiz Bol Olsun

• Resmi Gönderi

Hayırlı geceler bu saatte biraz işim vardı .

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

Hayırlı sabahlar

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

Bas bas bağıra bağıra kış bitti diyen bir meteoroloji kahini vardı bilirsiniz kim olduğunu şimdide kış geri geldi,efsane geliyor diye paylaşım yapıyor,kendisine hani kış bitmişti tarzında bir yazı yazdım sonuç engellendim 😂😂😂🥴

• Bas bas bağıra bağıra kış bitti diyen bir meteoroloji kahini vardı bilirsiniz kim olduğunu şimdide kış geri geldi,efsane geliyor diye paylaşım yapıyor,kendisine hani kış bitmişti tarzında bir yazı yazdım sonuç engellendim 😂😂😂🥴

onun engellemediği var mı sanki :bakiskacirma:

Tothenamadı

• Resmi Gönderi

köyde bir gün kuzenim arabası ile çarşıya gidecekti bende gitmek istedim ve babamda boşver gerek yok demişti bende sırf gezmek için gitmek istemiştim sonra birlikte bindik gittik çarşıya denize gittik ordan falan filan derken akşam oldu marketten eksikleri aldık ardından yola koyulduk bildiğimiz köy yolları solunuz da dağ saginizda dağ ancak yol asfalt o güzel her neyse gayet makul bir hızla yaklaşık 50 km hızla gidiyorduk evin alt tarafında park etmek için bir yol kenarı var ve oraya park etmek için karşı şeride geçip oradan geçmemiz gerekiyor ve tam o sırada keskin bir viraj var bizde park için oraya doğru yanasirken yaklaşık 60-80 km hızla bir araç belirdi ve o sırada acı fren sesiyle zaten gördük tam baktığım sırada araca on tamponun dibindeydi ve sag on camurluktan bize çarpmıştı o sırada kafamı aracın camına vurmustum ve bayılmıştım ardından kendime geldiğimde aracın tampon çamurluk ve direği hasar almıştı camı ise benim yüzümden çatlamıştı ve değişmek zorunda kaldı bu anı da hep şunu söylüyorum kendi kendime "ula senin kafan yüzünden ceviz büyüklüğünde bir çatlak oldu ve cam değişmek zorunda kaldı "😛

• köyde bir gün kuzenim arabası ile çarşıya gidecekti bende gitmek istedim ve babamda boşver gerek yok demişti bende sırf gezmek için gitmek istemiştim sonra birlikte bindik gittik çarşıya denize gittik ordan falan filan derken akşam oldu marketten eksikleri aldık ardından yola koyulduk bildiğimiz köy yolları solunuz da dağ saginizda dağ ancak yol asfalt o güzel her neyse gayet makul bir hızla yaklaşık 50 km hızla gidiyorduk evin alt tarafında park etmek için bir yol kenarı var ve oraya park etmek için karşı şeride geçip oradan geçmemiz gerekiyor ve tam o sırada keskin bir viraj var bizde park için oraya doğru yanasirken yaklaşık 60-80 km hızla bir araç belirdi ve o sırada acı fren sesiyle zaten gördük tam baktığım sırada araca on tamponun dibindeydi ve sag on camurluktan bize çarpmıştı o sırada kafamı aracın camına vurmustum ve bayılmıştım ardından kendime geldiğimde aracın tampon çamurluk ve direği hasar almıştı camı ise benim yüzümden çatlamıştı ve değişmek zorunda kaldı bu anı da hep şunu söylüyorum kendi kendime "ula senin kafan yüzünden ceviz büyüklüğünde bir çatlak oldu ve cam değişmek zorunda kaldı "😛

Çok geçmiş olsun gerçi kaç yıl geçmiş çoktan geçmiştirde 😃

• Resmi Gönderi

Herkes korkunç bir anısını (paranormal olaylı) en az 700 karekter olacak şekilde anlatsın bir saat sonra dönüp elime çayımı alıp keyifle okuyacağım. Lütfen flop bırakmayın.

Okul zamanı çok değil birkaç ay önce, her şey normal ama bı sıkıntı var uyku bozuklugum. Şimdi çok olmasa da hala biraz var, her neyse yine bı gece uykuya daldiğim bir vakit yaşadığım olaydır. Zihinsel olarak uyanık halde olsam bile bedenimin benim elimde olmadığını hissetmiştim. Sanki bir yaratık beni sımsıkı tutmuş boğazımı sıkmış konuşmama bile izin vermiyor. Önce biraz korktum ama korkum çabucak geçmişti sonra bedenimi esir alan yaratıktan kurtulmak için besmele vs. çekmeye çalışsam bile başaramadım. Gerçekten bu yaratık hiç bir şey yapmama izin vermiyordu. En sonunda nefesim kesiliyordu sanırım, boğazıma dayandığını hissettim. Nefesimin kesildiğini hissetiğim vakit benden uzaklaştı. Ardından karşımda 2 kız belirdi uyandım ve ablamlar yanıma geldi zannetim ama hayır yok oldu ikiside sonra aniden kalktım ve bu sefer gerçekten uyandığımi fark ettim, bu ilginç olayı bir daha yaşamadım...