Sohbetimiz Bol Olsun

• Girmeyeli baya olmuş abilerim dostlarım arkadaşlarım nasılsınız napionuz kış çok hareketli geçmişti sınavım dolayısıyla pek ggiremedim 18-19Haziran tarihlerinde benim gibi sizlerden de girenler olacaktır bu sınava başarılar diliyorum umarım istediğiniz bölüme sahip olursunuz çalıştıklarınızın karşılığını alırsınız 🖤🙂 sınavdan sonra daha çok aktif olmaya çalışıcam meteoroloji konusunda kendimi geliştirmeye hala olumlu bakıyorum ve bunu yapıcamda Tekrardan hepinizi çok özledim bu arada bir aile ortamı burası bana bilmediğim bilipte yanlış bildiğim şeylerin doğruluğunu ve nasıl olduğunu öğreten bir forum çok şey kazandırdı bana sizlere çok teşekkür ediyorum, Tekrardan görüşmek üzere ❤️

• Resmi Gönderi

Girmeyeli baya olmuş abilerim dostlarım arkadaşlarım nasılsınız napionuz kış çok hareketli geçmişti sınavım dolayısıyla pek ggiremedim 18-19Haziran tarihlerinde benim gibi sizlerden de girenler olacaktır bu sınava başarılar diliyorum umarım istediğiniz bölüme sahip olursunuz çalıştıklarınızın karşılığını alırsınız 🖤🙂 sınavdan sonra daha çok aktif olmaya çalışıcam meteoroloji konusunda kendimi geliştirmeye hala olumlu bakıyorum ve bunu yapıcamda Tekrardan hepinizi çok özledim bu arada bir aile ortamı burası bana bilmediğim bilipte yanlış bildiğim şeylerin doğruluğunu ve nasıl olduğunu öğreten bir forum çok şey kazandırdı bana sizlere çok teşekkür ediyorum, Tekrardan görüşmek üzere ❤️

Şükür sen nasılsın abim?

Sınavların da başarılar (herkese)

Bizler buradayız,cat pat ederiz bir şeyler,malum yaza giriş pek aktiflik olmuyor.Sende aramızda olduğun için bizler de memnunuz. Dediğin gibi aile ortamı işte elden geldiği kadar devam edeceğiz Allah'ın izniyle.

Bos bırakma aman siteye uğra Hasan :alkıs:

• Şükür sen nasılsın abim?

Sınavların da başarılar (herkese)

Bizler buradayız,cat pat ederiz bir şeyler,malum yaza giriş pek aktiflik olmuyor.Sende aramızda olduğun için bizler de memnunuz. Dediğin gibi aile ortamı işte elden geldiği kadar devam edeceğiz Allah'ın izniyle.

Bos bırakma aman siteye uğra Hasan :alkıs:

Bende iyiyim abi dershane ev ders çalışma derken günüm hep böyle geçiyor hafta sonu arada kendime izin veriyorum inşAllah istediğim yeri alabilirim diye çalışıyoruz işte 🙂🖤 çalışmadan ekmek gelmiyor abim :) en önemli sıkıntıda çalışıyorsun emeğini alamıyorsun bu ekonomi desen tüm ülkeyi resmen yedi bitirdi ne diyelim Rabbim sonumuzu hayır etsin 🤲

• Sibirya T.Y.B(GUGUL) hoşgeldin. Buralardayız biz de yazmasak da. Sınav için de tyt iyi idare eder civarı. Ayt yetişmedi gibi. Az net yapıyorum. 1 ay sürede min 20 net daha toparlamam lazım aytde

Tyt yoruma dayalı hocam onu bir şekilde halledersiniz ancak ayt bilgi bizi biyere sokacak olan sınavda ayt sınavıdır şu barajın kalkması nasıl bir işlem uygulayacak çok merak ediyorum neyse girip gorucegiz Allah'ın izniyle çalıştığımızı alacağız. Haftaya benimde seri denemelerim başlıyor bakalım ne olacak şuana kadar istediğim şekilde gidiyor biraz daha matematik arttırmak lazım zamanda kalmadı artık ne alırsak kafi :)

• Sibirya T.Y.B(GUGUL) hoşgeldin paşam ben de pek aktif değilim bu aralar malum hem sınav hem sıcak havalar 🙄

Benim 2. senem konu yetiştirememe gibi bir lüksüm yok ama AYT kimya netim berbat fizik idare eder ama sınav sonrası EA bile tercih edebilirim, kafam çok karışık bu dönem. Mart ve devamında çok şey oldu, psikolojik olarak sınav ve yaşananlar hem düzenimi bozdu hem de moralimi. Olsun bunada şükür toparlayabildiğim kadarına eyvallah deme vakti artık. Bu vesileyle sınava girecek tüm arkadaşlara bir kez daha başarılar dilerim inşaallah hedeflerinize ulaşırsınız 🧡

Tothenamadı

• Resmi Gönderi

çalışmadan ekmek gelmiyor abim :) en önemli sıkıntıda çalışıyorsun emeğini alamıyorsun

Sen,sizler gereğini yapın işiniz denk düşer inşaallah

• Resmi Gönderi

selamlarrrrrrrrrr ahali. <3:elkaldıranadam:

acin camlari pencereli kuslarin seslerini dinleyin

Aleykumselam abim...Evet hava durumu biraz yazı hatırlattı :)

Afyon'da hava kapalı, şu an arada rüzgarla beraber yağmur çiseliyor

Hayırlı günler herkese

• Resmi Gönderi

Aleykumselam abim...Evet hava durumu biraz yazı hatırlattı :)

Afyon'da hava kapalı, şu an arada rüzgarla beraber yağmur çiseliyor

Hayırlı günler herkese

mustafa abi senin orasi gercekten sibiryada olabilir. benmde kanaat getirdim artik :oha:

• Resmi Gönderi

Sibirya T.Y.B(GUGUL) hoşgeldin paşam ben de pek aktif değilim bu aralar malum hem sınav hem sıcak havalar 🙄

Benim 2. senem konu yetiştirememe gibi bir lüksüm yok ama AYT kimya netim berbat fizik idare eder ama sınav sonrası EA bile tercih edebilirim, kafam çok karışık bu dönem. Mart ve devamında çok şey oldu, psikolojik olarak sınav ve yaşananlar hem düzenimi bozdu hem de moralimi. Olsun bunada şükür toparlayabildiğim kadarına eyvallah deme vakti artık. Bu vesileyle sınava girecek tüm arkadaşlara bir kez daha başarılar dilerim inşaallah hedeflerinize ulaşırsınız 🧡

Okullarda açık uçlu sınav yapıp üniversite sınavında test sınavına girmemiz hadi onu geçtim konuların sınavla alakasız olması hadi onuda geçtim deneme sınavlarının üniversite sınavıyla uzaktan dahi alakası olmaması :) bence bir kaç bölüm seçmeliyiz kendimizi geliştirerek oralardan devam etmeliyiz,çünkü bu sistemde "en nefret ettiğim" ders olan felsefe hocalığını okumaya kalksam geometri görmem farz :))