• milli takım gerçekten çok kötü. özellikle defans hattı tam bir felaket.Diğer bölgelerde dökülüyor.Sistem sıfır.Gelişi güzel oyun oynuyoruz.Üretkenlik yok denecek kadar az.Zaten hazırlık maçlarındada dökülmüştük.Birkaç tane mücadele etmeye çalışan adam olsada onlarında oyuna pek katkısı yok.Yani bir tane şöyle ne güzel oynuyor diyeceğimiz oyuncu yok sahada.Arda daha çok yeni ve üzerine düşenide yapıyor onu ayrı tutuyorum.Hadi bir sürü genç adam var onuda anlarımda bu hakan çalhanoğluna noldu yahu en çokta ona şaşırıyorum.Adamın oyuna kaç maçtır hiçbir katkısı yok.Ne şut çekme ne adam eksiltme ne oyunu yönetme hiçbir şey yok oyuna katkısı sıfır.

Milli takımın geleceği her zamankinden daha sıkıntılı görünüyor.Arda dışında alt yapıdan yetişen oyuncularda ne yazıkki pek iş yok.Bu gençlerle milli takımı çok sancılı yıllar bekliyor.

• Resmi Gönderi

Altay milli takım oyuncusu değil zeki milli takım oyuncusu değil Yusuf yazıcı milli takım oyuncusu değil Çalhanoğlu milli takım oyuncusu değil Yunus Akgün milli takım oyuncusu değil oynamasi ve oynamaması gereken birçok oyuncu var. Ama en başta büyükeksi ve Hamit pilini pirtini toplamadan kovulmali bu takımdan. Bir ilk 11 de bir takımın 5 oyuncusu olmaz . 615 kişi giden kafilede birkaç yetenekli oyuncumuz var onları da yedek oturtalim. Lobilerden kurtulmadan asla başarılı olamayacağız

• Resmi Gönderi

Harici İçerik x.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Resmi Gönderi

Baş ağrısı Altıntop başkası değil..Ne demişti beyefendi?

Mütevazi olmayacağım, Türk futboluna benim ihtiyacım yok, Türk futbolunun bana ihtiyacı var..

Geldiğinden beri ne yaptın ortalık karıştırmaktan başka..Eminim bu kadroda da senin parmağın vardır.

Sadece laf,hemde kahve ağzıyla konuşuyor..

Ben diyebilmesi için bu hocanın başarısız olması lazım..

Neden?

Senin yardakci hocan kovuldu bu takımdan ve olmaz denileni yapan birisi geldi hemde senin kararın dışında.

Screenshot_20240622-230436~2.png

• Fenerbahçe hazineye dava açtı

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Harici İçerik x.com
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Umarım mantıklı bir açıklaması vardır…

Tothenamadı

• Resmi Gönderi

Harici İçerik x.com

Türk'e durmak yaraşmaz paylaşımı sanırım büyükeksinin zoruna gitmiş. Neyse siyasal yorum yapmayalım.

• Resmi Gönderi

Yazdık ya dünden,kokusu nasıl olsa çıkar nedir ne değildir..

Bu kadar fazla hatayı bir hoca bir maçta asla yapmaz.. Birilerinin parmakları var bu işte dedim hala da öyle söylüyorum.

• Resmi Gönderi

Harici İçerik x.com

Türk'e durmak yaraşmaz paylaşımı sanırım büyükeksinin zoruna gitmiş. Neyse siyasal yorum yapmayalım.

Düzeltme veya açıklama diyelim,yayınlandı..Sadece bireysel çalışmaya geçmiş

• Samet'in oynama sebebini merak ediyom halen soru sorma şansım olsa bunu sorardım

Birde forvet niye Barış Alper net bir santrafor değil bence semihi de koymam o da net santrafor değil sadec cenk var net olarak o da yedek

• Birde forvet niye Barış Alper net bir santrafor değil bence semihi de koymam o da net santrafor değil sadec cenk var net olarak o da yedek

Ne demiştik santrafor sadece cenk var oyuna girdi golünü attı kolay pozisyonda değil santrafor böyle olur