• 3 İstanbul takımı lige veda etti

Fatih Karagümrük

Pendikspor

İstanbulspor

Yerlerine 1 İstanbul takımı olan Eyüpspor geldi

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• 3 İstanbul takımı lige veda etti

Fatih Karagümrük

Pendikspor

İstanbulspor

Yerlerine 1 İstanbul takımı olan Eyüpspor geldi

Aslında Pendikspor kesin olarak düşmedi matematiksel olarak şansı varda 90 dakikada ortalama 3,5 dakikada bir gol atmaları gerekiyor düz hesap olarak ise 26 gol lazım arkadaşlara

• Evden sakin kafayla izleriz artık abi 🫡

Ara ara bilet çıkıyor kontrol edersen belki alabilirsin hocam

• maçın uzatmalarla birlikte tamamını izledim.öncelikle fanatik bir galatasaraylı olarak feneri tebrik ediyorum.

Ancak ne yazıkki ben bu akşam zerre kadar futbol oynama arzusu olmayan bir galatasaray gördüm karşımda.üstelikte şampiyonluk maçında.Son haftalarda uzaktan attığı gollerle ve gol dışında etkili şutlar atan ziyech bu gün şut çekmeyi denemedi bile.Ya barış alper.Son haftalarda tartışılmaz muhteşem ötesi bir futbol ve muazzzam bir hırsla oynayan bu adam bu akşam birkaç cılız koşu dışında hiçbir şey yapmadı.Bakın yapamadı değil yapmadı diyorum.Ayni şeilde mertens te.O ustalığından ve bitip tükenmeyen enerjisinden bu akşam eser yoktu.okan buruka bakıyorum kenarda adam maçla alakası yok.Ne bi heyecan ne bir stres hiçbir şey yok.Açıkcası bu maç biter bitmez aklıma direk 2 ay önceki skandal valenciya real madrid maçı geldi.Ben hayatımda şampiyonluk maçına çıkan bir galatasarayın bu kadar ruhsuz ve isteksiz olmasına ilk kez denk geliyorum ve bana göre bu hiçte doğal bir şey değil.

• Kovalıyoruz hocam denk gelmedi henüz 🫡

Ara ara çıkıyor bakalım şu sıralar çıkarsa millet işte olduğu için alamayabilir tam kollama saatleri aslında :)

Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Ara ara çıkıyor bakalım şu sıralar çıkarsa millet işte olduğu için alamayabilir tam kollama saatleri aslında :)

Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Tam şu an denedim ve alabildim kuzeyden

Tothenamadı

• Tam şu an denedim ve alabildim kuzeyden

Hayırlı olsun foto bekleriz stattan (:

• Resmi Gönderi

Yalnız Oğuzhan dostumun söylediklerine katılıyorum. Galatasaray'ın birçok maçını izlemiş bir Fenerbahçe taraftarı olarak bu sezon gördüğüm en ruhsuz maçını oynadı. Ne Okan hocanın değişikliklerinde bir mantık gördüm ne de Galatasaray'lı futbolcularda bir heves. Rakibin 80 dakika hemen 6 numarasız oynuyor ama sen bırak gol atmayı ben Galatasarayın pozisyonunu hatırlamıyorum. Ben de dün mactan once en kotu kaybetmez hatta Galatasaray'ın kazanması gerekir diyenlerdenim. Özellikle son 4 5 maçtır oynayan takım gitmiş yerine öylesine oynayan baska bir takım gelmiş gibi . Garanti gözüyle bakmayacaksın futbol bu her şey olur. Tabii %95 ihtimalle şampiyon oldu Galatasaray. Ama haksız kırmızı karta rağmen rakibine şut dahi atamadı. Sezonun özeti niteliğinde bir maçtı diyebilirim

• TFF 3. Lig'de Play-Off Final Eşleşmeleri

52 Orduspor - Elazığspor

Erbaaspor - Muşspor

• Resmi Gönderi

Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir fon şirketi Inter'e borçlarından dolayı el koydu.

Inter'in sahibi Steven Zhang 386 milyon Euro değerindeki borcunu ödeyemedi. Bu sebeple haczedilen kulüp Amerikan fon şirketi Oaktree'nin eline geçti.