• Resmi Gönderi

Harici İçerik x.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Turnuvada ev sahibi kalmadı

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Harici İçerik x.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

net kırmızı

• Bu maç bizim hakkımızdı.Daha çok gol pozisyonu bulan ve daha iyi mücadele eden bizdik.Özellikle yediğimiz ikinci gol çok basitti.Bu şekilde elenince insan ayrı bir üzülüyor tabi.Bu turu geçsek bence ingiltereyide eleyip finale kalırdık.ingilterede oyun adına hiçbirşey yok.

• Resmi Gönderi

Son 10 dakika forvetler girince oynadığımız oyunu görünce iç çekmiyor değilim. Takımın taktiği ileri at barış Alper boğuşup faul almaya çalışsın olamaz. Yazık oldu final oynayabilirdik. Sağlık olsun diyelim 🇹🇷

• Resmi Gönderi

Yazık, hemde çok yazık..

Öndeyken oyuna müdahale şarttı,geç kalmış değişiklikler bir işe yaramadı.

Kahrolmamak elde değil..Bu.mac bu birlik ve beraberlik ile bize final yolunu açardı.

Tek engel forvet oyuncusu düşünmeyen,savunmaya önem veren montellaydı

Yediğimiz arka arka gollerde bize yakışmadı

• Şimdi önümüzde ki diğer gündem TFF seçimleri kazanan milli takımın yolunu belirleyecek

• Aynı zamanda artık BAL ligi içinde güzel bir format şart play out maçı olayı saçma benim aklımda güzel bir format varda bana sormazlar

• Montella’ya teşekkür edip gönderilmeli

Aynı fikirde değilim. Bu turnuvada yaptığı işleri beğenmesemde, inatlarından ve evlatçılıktan kendini arındırırsa başarılı olabileceğine inanıyorum.

Kura şansımızda yüksek olan bu turnuvaya böyle veda etmek kötü oldu, Montella umarım ders çıkarır 🇹🇷🐺

Çoğunuzunda dediği gibi bence de bu maç bizim için final bileti niteliğindeydi, İngilizleri bu birlik ve beraberlikle kesin elerdik ☹️

Tothenamadı

• Aynı fikirde değilim. Bu turnuvada yaptığı işleri beğenmesemde, inatlarından ve evlatçılıktan kendini arındırırsa başarılı olabileceğine inanıyorum.

Kura şansımızda yüksek olan bu turnuvaya böyle veda etmek kötü oldu, Montella umarım ders çıkarır 🇹🇷🐺

Çoğunuzunda dediği gibi bence de bu maç bizim için final bileti niteliğindeydi, İngilizleri bu birlik ve beraberlikle kesin elerdik ☹️

İngilizler İsviçre'yi nasıl yendi ben hala onu çözemedim zaten slovakları zor yendiler

• Resmi Gönderi

İngilizler İsviçre'yi nasıl yendi ben hala onu çözemedim zaten slovakları zor yendiler

Turnuva kültürü de denilebilir.

Bazı takımlar için bu turnuvalar alışılagelmiş olaylar..Her Dünya ve Avrupa kupalarında yer alıyorlar ve başka takımlar gibi kafalarında "acaba" olmadan nasıl oynamaları gerekiyorsa öyle oynuyorlar.

Kaybetmeleri veya kazanmaları onları haliyle fazla etkilemiyor (bizim gibi takımlar değiller)

Bu nedenle de maçlara rahat çıkıyorlar, baskı da olmuyor fazla.

Mesela Biz ölüm kalım savaşı veriyoruz adeta,onlar öyle yaşamıyorlar bu olayları.

Her Turnuvada klasik takımlar hep üstlerde yer alıyor,bazen sürprizler de oluyor ama nadir.

Zaten o sürprizler de bir sonraki turnuvalarda yer almıyorlar

Örnek Yunanistan gibi denilebilir.